Çankırı Kent Konseyi Farkındalık Yılı İçin Toplandı

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in Sivil Toplum Kuruluşları ile gerçekleştirdiği 2018 Çankırı Farkındalık Yılı istişare toplantısının ardından STK’lardan destek gelmeye devam ediyor.   

Çankırı Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Derelli Başkanlığında yeni yerinde toplanan Yürütme Kurulu Üyeleri, olağan toplantılarında “2018 Çankırı Farkındalık Yılı”nı gündeme aldı. Çankırı Kent Konseyi içerisinde görev alan komisyonlar fikirlerini beyan ederek Çankırı’ya daha fazla nasıl katkı sağlayabileceklerini istişare etti. Komisyonlardan gelen teklifler ve yeni projeler bir sonraki toplantıda bir araya getirilerek Belediye Başkanı İrfan Dinç tarafından Çankırı Farkındalık Yılı kapsamında oluşturulan komisyona teslim edilecek. Derelli, Çankırı Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerinin konuya gösterdiği duyarlılık ve ilgiden dolayı her birine teşekkür etti. Derelli, “ Çankırı’ya gönül vermiş insanlardan oluşan Kent Konseyimiz, şehrimize katkı sağlamak, geleceğini daha iyi planlamak için çalışıyor. Birlik ve beraberliğin en güzel örneğini oluşturan ortak akıl platformu.” diye konuştu.

 

“Çankırı’yı Burada Konuşalım”

Her geçen gün gelişen ve değişen şehrimizin yukarıya doğru yönelttiği gelişim eğrisi ile nitelikli bir ivme yakaladığını kaydeden Derelli, “İnşallah hep birlikte şehrimize katkı sağlamak için çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz. Çankırı Kent Konseyi olarak Atatürk Bulvarı Büyük Saray Apartmanı Kat:2’de hizmet vermeye devam edeceğiz. İstişare etmek için tüm Çankırılılara kapımız açık; Gelin, Çankırı’yı burada konuşalım.” dedi.

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz

Yorum Gönder