Çankırı Kent Konseyi’nin Projeleri Boz’la Devam Edecek

Çankırı Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Derelli, Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte Çankırı’nın yeni Belediye Başkanı Hüseyin Boz’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Kent Konseyi yapılanması içerisinde her üyenin fikrini çok önemsediğini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  “Belediyemize sunmuş olduğunuz projelerinizi, aynı kararlılık ile devam ettireceğiz.” diyerek Çankırı Kent Konseyi’ne yeşil ışık yaktı.

Çankırı Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Derelli ve Yürütme Kurulu Üyeleri Başkan Boz’a nezaket ziyaretinde bulundu. Derelli, yeni görevinde başarılar dileyerek Çankırı Kent Konseyi’nin Belediye ile birlikte yürüttüğü projelerden bahsetti. Projelerin içeriğini inceleyen Boz, “Şehrimizi yönetirken ve doğru bir şekilde tanıtırken sizler gibi Çankırı’ya gönül vermiş insanların fikirlerinden faydalanacağız. Kent Konseyi ile kurulan güçlü ilişki, daha da güçlendirilerek devam edecek. Belediyemize sunmuş olduğunuz projelerinizi, aynı kararlılık ile devam ettireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Boz, çalışma programı dâhilinde, Çankırı Kent Konseyi’nin gerçekleştireceği ilk toplantıya da katılmak istediğini belirtti.

 

Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz

Yorum Gönder